Wellstar İş Modeli

3-ürün-byas

GÜZELLİK CİHAZI DEVRİMİ

Devrim yaratan teknolojiler yaşam tarzımızı basitleştiriyor ya da değiştiriyor ve milyarlarca insan bunları uygulamaya koyulduktan birkaç yıl sonra kullanıyor. Etki: Bir eski teknolojinin yarattığı pazarlar düşüyor ve yeni pazarlar yükseliyor. Tam şu an, güzellik sektörünün yarattığı piyasada gerçekleşecek.

Bugün insanların çok yüksek bir yüzdesi cilt bakımı için, gençleştirmeyen kozmetik ürünleri kullanıyor. Öte yandan, güzellik klinikleri tarafından sunulan nazik, cilt ve doku dostu yöntemlerle elde edilebilecek, optimum cilt gençleştirme sonuçlarını sağlayan modern teknolojiler bulunmaktadır. Ancak, ne yazık ki sayıca azalan bir azınlık, güzellik kliniklerinin kanıtlanmış, profesyonel teknolojilerini ve garantili sonuçlarını kullanabiliyor. Bugün gerçek güzellik hala, tedavi başına yüzlerce avro ya da yılda on binlerce dolar pahasına elde edilmeye imkan veren dolayısıyla daha zenginler için mümkün ve istisnai bir imkandır.
euro-map-byasturkey

BYAS AVRUPA'YI FETHETTİ

BYAS "Biyonik Aktifleştirici Gençlik Sistemi" ile; Dünyadaki güzellik kliniklerinde ve enstitülerinde tedavi ve bakım amacıyla onlarca yıldır kullanılan, herkes için büyük başarılar elde eden, profesyonel cilt gençleştirme teknolojilerini küçük HI-TECH cihazında bir araya getirdi.

Şimdiye kadar BYAS; 500,000'den fazla sistemi satılan, bir Avrupa hareketine ve bireysel bazda BYAS güzellik teknolojisi işinden yararlanan ve kazanç elde eden on binlerce hevesli WellStar iş ortaklığına dönüştü.
yasam-byas

WELLSTAR DAHA FAZLASINI SUNUYOR

Günümüzün modern kadın ve erkekleri için sadece para kazanmakla kalmayıp bunun ötesinde iyi bir iş ve yaşam dengesi bulabilmek te önemlidir. Yani işte harcanan efor, gelir ve yaşamınızdaki boş zamanların anlamları arasında en uygun olan dengeyi yakalayabilmektir.

Bir çok insan ticari ya da mesleki çalışma hayatında sağlıklı bir iş ve yaşam dengesini uygulama şansına sahip değildir. Ayrıca boş zamanlarla dolu bir yaşam tarzını, iyi bir gelirle birleştirebilmek çoğu insan için imkansızdır.

Bireysel BYAS Güzellik Teknolojileri işi ve modern ödül+prim kazanç sistemi sayesinde WellStar, herkese boş zamanlarında bu yeni modern yaşam tarzını tam olarak gerçekleştirme şansı sunuyor.
turnkey

ANAHTAR TESLİMİ İŞ

Wellstar; işe başlama noktasından itibaren size yüksek kazançlı ve anahtar teslimi bir iş sunuyor. Örneğin sermaye bağlamanız gereken ürün deposu gibi geleneksel maliyetleriniz yoktur. Müşterilerinize doğrudan Avrupa çapında organize depolar ve lojistik ortakları ağı aracılığıyla hizmet vermekteyiz. Ayrıca çalışanlar için harcayacağınız giderler cebinizde kalıyor. Wellstar ile çalışmaya başladığınızda olağanüstü Wellstar Pro Recruiting Uygulamasının (mobil iş uygulaması) yanı sıra; çevrimiçi iş ve iletişim araçları, kişiselleştirilmiş çevrimiçi mağaza, çevrimiçi eğitim ile birlikte son derece profesyonel bir çevrimiçi iş platformu elde edersiniz.
mobile-app-byasturkey

WELLSTAR PRO RECRUITING UYGULAMASI

"Wellstar Ticari Mobil İş Uygulaması" en son ki mobil teknolojiyi kullanır ve Facebook, Whatsapp, e-posta, SMS veya Viber gibi iletişim kanallarını etkinleştirir. Yeni ortakların, müşterilerinizin kaydolmasını, web-seminerlerine yeni misafirlerinizi kaydettirmenizi, yeni ortaklar için başlangıç siparişlerinin hazırlanmasını, duyuruları, tanıtım videolarının veya kaydedilmiş web seminerlerinin parmaklarınızın ucunda sorunsuz ve hızlı şekilde iletilmesini sağlar.
mutlu-byasturkey-ortaklari

SİZİ MOTİVE EDECEK KAZANÇLAR

Portföyünüzdeki nitelikli müşterilerinizden gelecek yüksek ön komisyonlar ve ekip komisyonları WellStar iş ortaklarının derhal iyi ve mükemmel bir başlangıç geliri elde etmelerini sağlar. Bu sayede hızlı ve sürdürülebilir kazançlı bir geleceğinizin temelini kurabilirsiniz.

Ayrıca Wellstar ortakları sisteme kaydettirdikleri müşterilerinin, ihtiyaçları genelinde daha sonra müşterilerinin vermiş oldukları repete ürün siparişlerinden "müşteri takip komisyonu" alırlar. Bu da, daha az zamanla kalıcı bir şekilde, özel ve kaygısız bir yaşam tarzı geçirmenizi sağlayacak ek pasif geliri yaratır.

Özellikle ve ayrıca; sistem içinde çalışmaya istekli olan ortaklar, birikimlerinin gelişimini hızlandırmak adına, tüm Avrupa satış havuzundan oldukça karlı bir katılım payı alacaklardır.

✔ Havuz Kazançları
✔ Bonus Planları
✔ Wellstar Hissedarı Sunumu - İngilizce
✔ Wellstar Hissedarı Sunumu / Dönemsel - Türkçe
Messenger Görüşmesi Başlat
1
Close chat
Ziyaretiniz için teşekkür ederiz. Destek birimiyle canlı görüşme için lüften, "Başlat" a basınız!

Başlat