Site içeriğinin hakları

SİTE VE İÇERİĞİNİN HAKLARI SAKLIDIR

Haklarımız

byasturkey.com sitesinin; isim hakkı, içerikleri, tasarımı ve site sayfalarındaki tüm açıklamalar, dokümanlara ait hakları mahfuzdur. Site içindeki hiçbir doküman, tasarımlar, sayfa, grafik ve diğer unsurlar izin alınmaksızın alıntı yapılamaz, kopyalanamaz, başka mecralara taşınamaz, kullanılamaz ve yayınlanamaz. ( web tarayıcılarının dizinleri içinde kullanılan geçici bellek kayıtlarından alınmış bile olsalar)
Ancak, site yönetiminden yazılı izin almak şartıyla, kendi kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarınız için bu siteden kendinize bilgi indirebilir, web sitesi ve ilgili sayfanın linkini paylaşmak suretiyle site içeriğinden faydalanabilirsiniz.
"byasturkey.com" Uluslararası telif hakları ve ticari malzeme kanunlarına aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal takibat yapmaktadır.

Sosyal medya paylaşımları

"byasturkey.com" web sitesi; sayfaları, makale ve açıklamalı yazıları, görselleri ve diğer unsurları, kaynağı ve ilgili sayfanın linki de kullanılmak üzere, 3. şahıslar tarafından izin alınmaksızın paylaşılabilir.

3. Kişilere ait içerikler

"byasturkey.com" web sitesi yönetiminden izinli ya da izin alınmaksızın link verilen üçüncü şahıs siteleri, sosyal medya platformları vs yerlerdeki paylaşımlar ve bununla beraber teşhir edilen ürünler, cihazlar, hizmetler ve bunların tamamına ilişkin bilgiler tarafımızca yönetilmediği ve denetlenmediğinden dolayı, teşhire söz konusu bilginin kullanımı, bundan dolaylı olarak kişilerin etkileşimi, kullanım sonuçları yönünde doğruluğu, güvenirliliği, yeterliliği ya da başka açılardan hiç bir garanti vermez. Bu sebeplerden dolayı, herhangi bir üçüncü taraf Web Sitesinde veya dijital platformda yer alan bilgi veya fikir konusunda sorumluluk kabul edilmemektedir.

Telif Hakları

"byasturkey.com" Hukuka, yasalara, telif haklarına ve de kişilik haklarına saygılı ve etik davranışlarda bulunmayı ilke edinmiştir. Site yönetimi; web sitesi vasıtasıyla hizmetlerinin ifası yönünde 3. şahıs/firmalardan destek alabilir, çözüm ortaklıkları tesis edebilir. Bu esnada telif hakkına esas olan eser, yazı, makale, resim ve/veya farklı dokümanların yasal olmayan bir şekilde kendi sitesinde kullanılmış olunmasının farkında olamayabilir, herşeyden önce aksi bilinçle hareket etmez. Telif hakkına esas yazı, makale ve/veya eserlerin, yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ve hukuki hakkının gasp edildiğini düşünen hak sahibi veya tüzel kişilikler e-posta vasıtasıyla yönetimimize ulaşabilirler.
Böylesi bir girişimin söz konusu olması halinde ilgili yasal mevzuat kapsamında kaldırılıp ve yeniden düzenleme yapılarak ilgiliye dönüş sağlanacaktır.
#byasTurkey Satış Ortakları Grubu
İletişim
info@byasturkey.com
Messenger Görüşmesi Başlat
1
Close chat
Ziyaretiniz için teşekkür ederiz. Destek birimiyle canlı görüşme için lüften, "Başlat" a basınız!

Başlat