Liderler Platformu

Wellstar Byas Türkiye Yapılanması

 

Evet "NetworkeR®" Olmaya Adaysınız !

"Marka Sensin"

 

 
 
Wellstar BYAS örneğinde olduğu gibi... Dünya genelinde geçerli patentleriyle; HI-TECH güzellik teknolojileri alanında, network iş modelinde (tavsiyeye dayalı satış - çok katmanlı pazarlama) öncelikle, markaya ve markanın sahip olduğu ürünlerin tartışılmaz niteliği, size ivme ve sürdürülebilir bir kazanç sağlar. Tavsiyeye dayalı bir "Network" pazarlama sisteminde işe başlarken, öncelikle yakın çevreniz olan aileniz, arkadaşlarınız ve onların tanıdığı bireyler sizin satış ağınızı oluşturacak olan ilk halkalardır. Attığınız ilk adımda eğer ki halkalardan birisi kırılır, kopar ise, bu ileriye yönelik tüm planlarınızı yeniden gözden geçirmeniz anlamına gelir.

Halkalarınızı kırabilecek bir çok etken var iken; eğer ki bunlara değinmek gerekirse en önemlilerinden bazıları, networker olduğunuz iş dalının gücü, kalitesi ve iş görebilme kabiliyetidir. Diğeri ise; sizin sahiplendiğiniz işteki özveriniz, ağınızdaki bireylere yönelik alakanız, onlarla olan irtibat ve bilgi paylaşımındadır. Hizmet ya da ürün kaliteli; ağınızdaki bireylerle olan ilişkileriniz mükemmel ise, siz zaten bir lidersiniz demektir!

Wellstar BYAS yüksek teknoloji güzellik sistemleriyle; iş yaşamınız ile sosyal yaşamınızdan yaratacağınız boş zamanlarınızda, yaşamınızın ayrılmaz parçası çevreniz ve Wellstar iş modeli başarınızın ve gelirinizin, kısacası finansal özgürlüğünüzün mimarı olacaktır.


Network İşi Nedir?


Network Marketing, doğrudan satışın geliştirilmiş bir türüdür. Doğrudan satış, en bilinen tanımıyla, bir mal ya da hizmetin, tüketicilere yüz yüze bir ilişkiyle ve genellikle de evlerde, işyerlerinde ve perakende satış noktası sayılamayacak yerlerde, bir satışçı tarafından anlatılarak tanıtıldığı bir satış yöntemidir.

Network Marketing ise, satışçıların, iki farklı faaliyetleri sonucunda kazanç elde edebildikleri bir doğrudan satış türüdür. Bunlardan birincisi, kişisel olarak yaptıkları satışlardan doğan kazanç; diğeri de, uygulanan plana göre, ekiplerine kayıt ettikleri kişilerin ve sonra da bu kişilerin kayıt ettiklerinin satışlarından doğan kazanç. Bu nedenle Network Marketing, kişiye kendi bağımsız işini kurma ve geliştirme şansını sunan bir olanaktır.

YAZININ DEVAMI


Network'un İncelikleri?


Networking nedir?
-Bir kişiden diğerine bilgi, fikir ve ilişki taşımaktır.
-Az çabayla çok şeyler yapabilmektir.
-Başkalarına yardım edebilmektir.
-İhtiyacın olabileceğini bilmeden ve çıkar olmadan ilişki kurabilmek, geliştirmek ve onu canlı tutabilmektir.
-Kişileri tanıştırmak ve bağlantı kurabilmektir.
-Gerektiğinde yardım alabilmek ve yardım edebilecek kişilerle bağlantıda olmaktır.

YAZININ DEVAMI


CEO'nun Stratejisi?


Sn. CEO'ya soruyorlar? "Ürünlerinizi pazarlama aracınıza Network (Tavsiyeye Dayalı Sosyal Satış) deniyor. Bunun nasıl çalıştığını ve neden sadece Dünyanın hızla büyüyen şirketlerinin çoğu gibi e-ticareti kullanmadığınızı açıklar mısınız?"

Bay Wiesner: E -ticaretin birçok avantajı var; bunu hızlı ve verimli bir şekilde kullanıyoruz ve ortaklarımız için çok fazla zaman, artı maliyet tasarrufu sağlıyoruz ancak e-ticaretin de birçok zayıf noktası var. Yeni ürünler söz konusu olduğunda, çoğu insan satış iddialarına ve sunulan olası sonuçların resimlerine inanmaz. Çok fazla sayıda geleneksel şirket, sahte sözlerle ve çektiği fotoğraflarla geçmişte onları kandırdı. İnsanlar yeni teknolojinin gerçekten işe yarayıp yaramadığını kendilerinde deneyerek “kendi başlarına görmeyi” istiyorlar.

YAZININ DEVAMI
 
form-note-1
 
Sosyal ve iş hayatınızın akışından kendinize boş zaman yaratın! Wellstar BYAS Dünya genelinde geçerli patentleriyle geleceğin 2.0 teknolojisinde; buluşları ve geliştirdikleri ürünleri ve sistemleriyle, yüksek teknoloji güzellik pazarında, nihai tüketicilerdeki sansasyonel geri dönüşleri takip ediyor.

Wellstar BYAS'ın bütünleşik formülasyona sahip cihazları ve ürünleri; günümüzde ancak sanayi tipi medikal cihazlarla güzellik klinikleri ya da enstitülerinde uygulanan gençleştirme ve tedavi uygulamalarını avuç içine sığdırdı.

Tek seansı bile yüzlerce Euro bedellerle ve hatta çoğu kez kozmetik cerrahiyle elde edilen; pahalı ve zahmetli gençleştirme operasyonları yerine, daha ekonomik ve avantajlı fiyatlarla, üstelik kendi evinin konforunda sonuca ulaşmak... Teknolojik bir devrimdir.

Kolaylıkla hiç bir kadın veya erkek bireyin reddedemeyeceği bu teknolojiye gelin "BYAS Satış Ortağımız Olun" başarıyı, kendi finansal özgürlüğünüzü yakalayın.
 

Hayatınızı Nasıl Değiştiririz?

Messenger Görüşmesi Başlat
1
Close chat
Ziyaretiniz için teşekkür ederiz. Destek birimiyle canlı görüşme için lüften, "Başlat" a basınız!

Başlat