Kazanç Planları

FSPS®

DOĞRUDAN PAZARLAMADA SOSYAL GÜÇ®


Yüksek Teknoloji Güzellik Ürünlerinde Dünya Lideri.

Fair Social Power Selling® (FSPS®) Alanında Dünya Lideri.

MİSYONUMUZ: *Milyonlarca insanın erişebileceği fiyatlarla, en son ki yüksek teknoloji güzellik ürünlerimizi kullanarak, kendilerinin daha genç görünmesine ve kendilerini daha iyi hissetmesine yardımcı olmak. *Milyonlarca insanın daha ince ve sağlıklı olmasına, arzuladıkları hedeflerine ulaşmalarına rehber olabilmek. *Wellstar iş ortaklarının pozitif, sürdürülebilir yarı zamanlı ya da tam zamanlı gelir elde etmelerine olanak sağlayan, müşteri odaklı, uzun soluklu sosyal ve ticari işbirliklerinin tesis edilmesine fırsat yaratmaktır.
 
iletisim_kurunuz

SİZİ BAŞARIYA GÖTÜRECEK ADIMLARINIZ

1 - BYAS' ta serbest bir satış ortağı olarak işe başlamaya karar verin.
2 - BYAS sistemini sunmak; müşterilerinize profesyonel koçluk yapmak için, ücretsiz "Güzellik Stilistliği" Eğitimlerimizden yararlanarak, "Sertifikalı BYAS Güzellik Stilisti" olun.
3 - Ekibinizi kurun ve yerel BYAS Eğitim Merkezinizde sunulan "BYAS Başarı Toplantısı ve Eğitimi Sisteminin" yardımıyla onlara adım 1 ve 2‘yi oğretin.

Fair Social Power Selling®

BYAS, öğrenmesi kolay ve çoklanabilir Fair Social Power Selling® sistemi sayesinde doğrudan pazarlama sisteminde devrim yaratmıştır. Perakende pazarındaki gibi rastgele müşterinin peşinden koşmuyoruz. İletişim kurduğumuz kişileri birkaç yüz Euro değerindeki ücretsiz "Yüksek Teknoloji Güzellik Terapi Seanslarına" davet ediyoruz.

Konuklarımız devrim niteliğindeki BYAS Güzellik Teknolojisini tamamen ücretsiz şekilde ve hiçbir baskı olmadan deneyimlemek amacıyla bir "BYAS Champagne Party" için memnuniyetle dostlarımızın veya kendi evlerimize geliyor. Konuklarımızın çoğu o an BYAS sistemini almaya karar veriyor. Bunun iki iyi nedeni var:
1 - Müşterilerimizin hemen görebildiği, ölçebildiği ve hissedebildiği heyecan verici sonuçlar.
2 - BYAS Finansman Sisteminin, müşterilerimizin BYAS setlerini, tıpkı cep telefonlarını satın alırken olduğu gibi herhangi bir ön ödeme yapmadan, küçük, makul aylık bedellerle edinmesine olanak tanıması.
3 - Müşterilerimizin çoğu için ödenecek aylık bedeller, pek de iyi sonuç alamadıkları, bilinen krem ve kozmetik ürünler için normalde ödeyeceklerinden daha düşük olması ve BYAS‘a başka herhangi bir ilave maliyetle karşılaşmadan sahip olabilmeleri.

WellStar sipariş edilen BYAS Lifter‘ları ve uygulama ürünlerini doğrudan müşterinin adresine gönderir. Yani, sizin açınızdan herhangi bir depo veya ürün stok maliyeti de yoktur. Müşterilerinizin siparişlerinin takibi için ekstra efor harcamaz ya da bedel ödemezsiniz. Bu sayede, ofislere veya depolara yönelik geleneksel maliyetlerin %99‘u ortadan kaldırılmış olur.

Bu sayede, Avrupa'daki binlerce BYAS Güzellik Stilisti müşteri başına yüzlerce Euro gelir sağlayan karlı "BYAS Güzellik İşi" kurmaktadır. Kaç müşteriye sahip olmak ve ekibinizde kaç iş ortağıyla çalışmak istediğinize kendiniz karar verebilirsiniz.

WellStar Başarı Sistemini ekibinizdeki iş ortaklarınıza öğretmeyi ve network pazarlama ağınızı geliştirmeye odaklanın. Geleceğin 2.0 teknolojisinde ki en büyük pazarlarından birisi olan "Güzellik Teknolojileri"nde finansal özgürlüğünüzün ve başarıyı yakalamanın keyfini çıkarın.

BYAS Yüksek Teknoloji Güzellik Ürünleri


Dünyanın en büyük pazarlarından birisinde ortaya çıkışımız = Doğru Zamanlama

Çalışmalar, „cilt gençleştirme“ konusundaki piyasadaki bilinen kremlerin çok da işe yaramadığını göstermiştir.

Son yıllarda, İyontoforez, Radyo Frekansı ve Elektriksel Kas Uyarımı gibi devrim niteliğindeki güzellik teknolojileri cilt gençleştirme pazarında kendilerine yer edinmiştir. Bu teknolojiler yalnızca yüksek düzeyde uzmanlaşmış Güzellik Merkezlerinde bulundukları için seans fiyatları da son derece yüksektir. Maliyetleri, tedavi başına yüzlerce Euro‘yu bulabilir.

Bionic Youth Activating System (BYAS), WellStar tarafından geliştirilmiştir. “Bionic”, “biyolojik” anlamına gelmekte olup “doğa ve teknolojiye” eşittir.

BYAS; müşterilerimizin, güzellik merkezleriyle karşılaştırıldığında buralardaki normal fiyatların sadece küçük bir kısmı karşılığında kendi evlerinin konforlu ortamında İyontoforez, Radyo Frekansı ve Elektriksel Kas Uyarımı ile yapılan yüksek kaliteli güzellik terapilerinden faydalanmalarına olanak tanır.

BYAS Devrimi

BYAS sayesinde milyonlarca insan; kendi güzellik hedeflerine ulaşmak için en modern ve son derece etkili, Dünya genelinde patentleri ve avuç içine sığan, bu güzellik teknolojilerine artık kolayca ulaşabilir.
BYAS yardımıyla yüzlerce ve hatta binlerce müşteriden oluşan bir network pazarlama zemini inşa edebilir ve bunun sayesinde milyar Euro değerindeki en hızlı büyüyen „Yüksek Teknoloji Güzellik Ürünleri“ pazarından iyi bir pay alabilirler.

BYAS sayesinde, siz ve ekibinizin her bir üyesi uzun süreli refah, finansal özgürlük ve kişisel güvence tesis edebilirsiniz.

Bu sayfada temel "aktif" ve "pasif" gelirleri görüyorsunuz.

Sonraki sayfalarda;

BYAS ve özel BYAS Yüksek Teknoloji Ürünleri sayesinde nasıl daha iyi para kazanabileceğinizi göstermek istiyoruz. Lütfen unutmayın: Hiçbir gelir kolay yoldan gelmez. İyi gelir her zaman yüksek öğrenilebilirlik ve yoğun çabalar sonucunda elde edilir! Elbette, "BYAS Güzellik İşinizi" haftada sadece birkaç saat zaman ayırarak başlatmanız mümkündür. Gelir hedeflerinizi artırdıkça daha fazla zaman ve çaba harcayabilirsiniz. Mümkün olan en iyi sonuçları elde etmenizi diliyoruz.

#byasTurkey - Satış Ortakları Grubunuz


Messenger Görüşmesi Başlat
1
Close chat
Ziyaretiniz için teşekkür ederiz. Destek birimiyle canlı görüşme için lüften, "Başlat" a basınız!

Başlat