Kurumsal

meeting

STRATEJİ

Stratejimiz üç ana unsurdan oluşmaktadır:
Öncelikle, güzellik cihazlarımızın teknolojik yeniliklerinde liderlik konumumuzu korumak ve gelişimimizi sürdürmek için sürekli çalışıyoruz. BYAS cihazları; üçüncü jenerasyonundaki Face Lifter gibi sürekli olarak geliştiriliyor, Body Lifter ve Eye Lifter ikinci inovasyon döngüsünden geçti.

Daha Fazlası
misyon

MİSYON

Misyonumuz; herkesin erişebileceği bir fiyata en son ki HI-TECH güzellik teknolojisini kullanarak, insanların cilt yenileme, saç gelişimi ve vücutlarını yeniden şekillendirmesinde profesyonel ve doğal sonuçlar elde etmelerine yardımcı olmaktır. Tüm hizmetler ve operasyonel süreçlerin yanı sıra; Avrupa ve devamında Dünya çapında birinci sınıf kurumsal bir alt yapı sunan, bununla beraber satış ortaklarına (trade partners) olumlu, uzun vadeli sürdürülebilir bir kazanç sağlamak istiyoruz.

logo-byas-kontur

VİZYON

Teknolojiler her zaman yaşam tarzımızı geliştirdi:
Araç konforlu şekilde ve zamanında büyük mesafeleri kat etmemize izin verdi. Cep telefonu, zaman ve mekana bakılmaksızın sevdiklerimizle iletişimde kalmamızı sağladı. Somut neticeler vermeyen tehlikeli kozmetik cerrahi, serumlar ya da kremler yerine, aynı teknolojik devrim şu anda güzellik endüstrisinde gerçekleşiyor...

Daha Fazlası
basari

WELLSTAR NEDİR, KİMDİR?

Wellstar; 2004 yılında gıda takviyeleri alanında uzmanlaşmış klasik, doğrudan bir pazarlama şirketi olarak faaliyete geçti. 2013 yılında; BYAS her bir bireyin klasik iki hayali olan ve ilki, ince yapılı ve sağlıklı olmak isteği diğeri ise genç ve güzel görünmek arzusu üzerine ortaya çıkmıştır... Ve tabi ki, yaşlılık sürecini en iyi şekilde yaşamak.

Daha Fazlası
 

YÖNETİM EKİBİ

TIBBİ DANIŞMA UZMANLARI

Dr. Müller-Steinmann

Specialist in dermatology and medical director of the Hair Clinic Kiel


Messenger Görüşmesi Başlat
1
Close chat
Ziyaretiniz için teşekkür ederiz. Destek birimiyle canlı görüşme için lüften, "Başlat" a basınız!

Başlat