CHRISTIAN WIESNER

CEO WELLSTAR

"EZBER BOZULUYOR"

 


Bugün, insanların yüksek teknoloji ve güzellik hedefleri hakkındaki düşüncelerini ve hareketlerini kökten değiştirmeyi amaçlayan, tüketiciyi yüksek teknoloji ürünle buluşturan bir vizyonerleyiz... Misyonu, güzellik, zindelik ve saç bakımı olmak üzere en büyük üç sektörün başında gelmekten başka bir şey değil.


Bu hızlı büyüyen fanatik müşteri tabanına doktor veya uzmanların müdahalesi olmadan, yenilikçi sonuçlara ulaşmaya yardımcı olan yüksek teknolojili cihazlar, Silikon Vadisi'nde veya Asya'daki teknik merkezlerde üretilmiyor. Bu yenilikçi ve öncü cihazlar, Avrupa'nın tam ortasında, Almanya’nın başkenti Berlin'de geliştiriliyor.


 


Bahsettiğimiz vizyoner Wellstar’ın CEO’su Christian Wiesner. 2003 yılından bu yana 20'den fazla patenti ve markayı, şirketin BYAS (Bionic Youth Activating System) ana markası altında toplamış ve geliştirmiştir. Bir sonraki yüksek teknoloji devinin perde arkasına bir göz atalım ve gelecekteki büyüme planının sırlarını ortaya koyalım: “Geleceğin önde gelen tüketici güzellik ve zindelik hi-tech markası. BYAS!"


"Bay Christian Wiesner Röportajı ve Görüşleri"


E-Posta Gönderin

 

Mesaj Gönder


Messenger Görüşmesi Başlat
1
Close chat
Ziyaretiniz için teşekkür ederiz. Destek birimiyle canlı görüşme için lüften, "Başlat" a basınız!

Başlat