wellstar-facelifter
 

01


BYAS FACE LIFTER


MODERN GÜZELLİK TEKNOLOJİLERİNİN MÜKEMMEL BİRLEŞİMİ

Face Lifter’in Eşsiz Multi Pro Senkron Teknolojisi® Güzellik kliniklerinde ve enstitülerinde çalışan uzmanların da yıllardır uygulamayı tercih ettiği profesyonel cilt bakımı teknolojisini elde kullanılır bir cihazda birleştirir.

byas-body-lifter

02


BYAS BODY LIFTER

Evde ve kişisel kullanım için, WellStar'a özel hepsi bir arada tasarlanmış, yüksek teknoloji ürünü vücut şekillendirme sistemidir. Fazla kilolarınızı verin ve sorununuzu ortadan kaldırın. Kolayca güzel ve ince bir vücut elde ediniz. Cildinizi ve deri altındaki derin dokularınızı sıkılaştırırken, vücudunuzun en önemli kısımlarında güzel, iyi şekillendirilmiş bir kontür elde edeceksiniz. Sistematik ve uzun ömürlü bir formül ise; BYAS PERFECTION. Siz de; yıldızların ince bedenlerinin ardındaki sırrı keşfedin.


03


BYAS HAIR COMPLETER

Muhtemelen en yenilikçi olanıdır. En yeni ve en iyi sonuçları verdiği kanıtlanmış saç bakımı bileşenlerinin saç derisine derinlemesine nüfuz etmesini sağlayan, yönlendiren eşsiz ve çok verimli bir teknoloji. Bu teknoloji dünya çapında Wellstar Byas patentlidir, saç dökülmesinden veya zayıf saçlarından muzdarip binlerce insanı mutlu edecektir!

Değişimi izleyin; çünkü artık saç büyümesini teşvik etmek ve saç canlılığını arttırmak için çığır açan bir gelişme var, neden saçım yok kaygısına son vermek artık elinizin altında.

 
 
hair-completer3

04


BYAS MOVE MPST® Eye Lifter

Gözleriniz için yüksek teknoloji taşınabilir güzellik cihazı...

Güzellik merkezlerinin etkili cilt gençleştirme teknolojileriyle göz bölgesi için özel Hyalüronik asit etkin maddesi ve kırışıklık önleyici mükemmel Gatulin bileşeninden oluşan özel kompleksini, değiştirilebilir tek bir kartuşta bir araya getiren, Dünyanın ilk Yüksek Teknoloji Cilt Germe Cihazıdır.

EyeLifter_byas_

05


BYAS GROOMSTER

Sabahları saf ipek hissiyle cildinizi örtün ve Dünyanın ilk iyonize gündüz kremi ile bütün gün boyunca size eşlik eden cazip ışımaya sahip olun. Oksidatif strese, serbest radikallere ve UV ışığına bağlı cilt yaşlanmasını gün boyu daha iyi direnmek için Early BoostTM, Perfection Peptide P7TM, PhytoCellTech Alp RoseTM veya RecellineTM gibi güçlü üst bileşenlerle cildinizin koruma kalkanını artırın.
Buna ek olarak, hızlı parça kırışıklık düzeltici maddelerden, örneğin her gün taze görünmek için mükemmel bir yüzey bırakan olağanüstü Gatuline ExpressionTM den faydalanın.

IONTO-SONIC DNA GENÇLEŞTİRME TEKNOLOJİSİ İlk kez, iyonlaşmış içerikler cildin katmanlarında daha derine iletilir. Telomerlerin uzunluğunu korumaya yardımcı olan katmanlar, hücrelerin çekirdek yapılarını oksidasyon ve hasardan korumak suretiyle devreye geçerler. Ionto-Sonic DNA Gençleştirme Teknolojisini kullanarak, yaşlı hücrelerin her gece genç hücreler gibi davranmasını teşvik eder ve çoğalmalarını sağlarsınız. Sabahları, cildinizi sanki 20 yaş gençmiş gibi hissedeceksiniz!
 
 
grromster-facelifter
Messenger Görüşmesi Başlat
1
Close chat
Ziyaretiniz için teşekkür ederiz. Destek birimiyle canlı görüşme için lüften, "Başlat" a basınız!

Başlat