Müşteriler

 
 

MÜŞTERİLER

 

Müşteri tanımı nedir? Bize göre: Ürün veya hizmeti satın alma veya kullanma kararını veren kimsedir. Farklı bir ifadeyle; dükkanın önünden geçen her kişi potansiyel müşteri, içeri girip hizmet ya da mal alan ise müşteridir.

Wellstar BYAS bugün Dünyada yaygınlaşmaya başlayan ve beraberinde müşteri beklentisini, müşterinin bütçesini maksimize eden, doğrudan satış modelleri içinde FSPS® - Doğrudan Pazarlamada Sosyal Güç Sistemini benimsemiştir. Bu sistem üretici, toptancı, perakendeci zinciri yerine doğrudan nihai tüketiciye ulaşan, tavsiyeye dayalı satış modelidir. Marka reklam giderleri, depo, mağaza kirası, personel harcamaları ve ürün stok maliyeti gibi etmen olan her şey, ürün birim maliyeti hesabı için düşünülmüş ve benimsenmeyerek, avantajlar sistem için realize edilmiştir. Bu nedenle sektörde fiyat rekabeti yönünde açık ara üstünlük elde edilmiş ve realize edilen giderler, satış ortaklarına bir ücretlendirme planı kapsamında dağıtılmaktadır.

Sistemimizdeki ilk ve en önemli stratejimiz deneyimlemek isteyen müşterinin indirimli alışveriş edebilmesidir. İkincisi memnuniyeti yönünde tavsiyede bulunacağı tanıdıklarının alışverişiyle elde edeceği primler gelir. Üçüncü olarak müşterimizin tanıdıkları, onların tanıdıkları şeklinde gelişen ve network pazarlama ağıyla gelen ömür boyu kazanç silsilesidir.

 
"Dükkanım" başlığımız altında farklı sektör temsilcilerine vermiş olduğumuz mesajın benzerini, siz nihai kullanıcılara, müşterilerimize de vermek isteriz. Wellstar BYAS, Yüksek Teknoloji Güzellik Ürünleri sektöründe, Dünya genelinde patentli ürünleriyle "DEVRİM" yarattı. Dünyanın ilk iyonize uygulama ürünlerini (serum, krem, jel vs) geliştirdi, iyontoforez - radyo frekansı - elektriksel kas uyarımı teknolojisini cihaz boyutunda avuç içine sığdırdı. Günümüzde benzer teknolojileri sadece uzmanlaşmış güzellik merkezlerinde sanayi tipi cihazlarla ve seansı yüzlerce Euro bedellerle temin etmek yerine, %95 nispetinde bir tasarruf ile ve evinizin konforunda kullanabilme olanağını getirdi.

GENÇLEŞİRKEN PARA KAZANMAK, BUNA DENİR!

BYAS ile 20 yaş daha genç, çevrenizin imkanıyla finansal boyutta daha zengin, daha özgür olacaksınız.

Wellstar BYAS ile ilgilendiyseniz öncelikle konuları birbirinden ayırmamız gerek diye düşünüyoruz. Kadın ya da erkek fark etmiyor, bilmelisiniz ki 25 ila 30 yaş arasında başlayan ciltteki hyalüronik asit miktarı eksilmesiyle fibroblastların elastin ve kollajen üretimi de azalır. Cildin elastikiyetini ve hacmini kaybetmesinin nedeni budur. Sonuç olarak kırışıklıklar oluşur. Yaşlanmış görünüm, özgüvenimizi kaybetmemize sebebiyet verebilir. Bu arada gençleşirken, para da kazanmak ayrıca bir haz verecektir. Nasıl mı?

Wellstar BYAS tavsiyeye dayalı, network pazarlama sistemidir. Sistemde ilk amaç; ihtiyacı doğrultusunda gelen müşteriye beklentisinin karşılığını, doğru fiyat ve doğru ürünle karşılamak ve deneyimi sonrası memnuniyetini ölçmektir. Memnun her müşteri ve potansiyel çevresi, sistem için karlı referanslar anlamına gelir. Sistem varlığını müşterilerinin memnuniyeti ilkesinde yaşatır. Arge ve tüm klinik çalışmalarımız, teknolojik yeniliklerimizin müşteri odaklı gözlemlerimizde, görmek istediğimiz memnuniyete endekslenmiştir. Ürünlerimizi deneyimledikçe gençleşen her müşterimiz, yaş grubunun ne olduğu fark etmeksizin, sadık BYAS kullanıcısı olacaktır.

Wellstar BYAS - Berlin / Germany, üstün Alman mühendislik becerisini bedeninizde ve ruhunuzda yaşatmak istiyor... Wellstar Byas "Kazanç Planı"nı lütfen inceleyiniz!

Öncelikli amacımız; memnun müşteriler oluşturmak, memnuniyetlerine imkan veren ve beklentilerine çözüm olmuş teknolojilerimizin gücünü ve kabiliyetini onlardan duymaktır.
Bildiğiniz ve sizlere ifade edebildiğimiz kadarıyla; nihai tüketicilerimiz olan siz müşterilerimize doğrudan, sizlerin de sahiplendiğiniz markanızla arada engel olmaksızın bizimle direkt iletişimde olabilmeniz için bir sistem oluşturduk.
#byasTurkey Platformu; satış ortaklarımızla, güzellik stilistlerimizle, bizler... organizasyonun liderleri olarak, bize ihtiyaç duyduğunuz anda ve ulaştığınızda, sizler için çözüm sunmak zorundayız.
Biliniz ki; ürünler sektörde Dünya liginin starları, sizleri çevrenizle birlikte finansal özgürlüğünüze, zenginliğe taşıyacak olan sistem ve alt yapısı ise gerçek bir tecrübedir.
Portalımızı incelediğinizde üstüne bastığımız nokta şudur? Tavsiyeye dayalı satış sistemimiz olan FSPS® yani "Doğrudan Pazarlamada Sosyal Güç" sistemimiz, siz ve sizlerin yakın çevresiyle ivme kazanacak bir pazarlama modelini işaretlemektedir. Dolayısıyla, öncelikle sizlerin ve doğal olarak bizim hatalı bir yönlendirme veya tavsiyede bulunmak gibi bir lüksümüz olamaz.
En güzel metot; yaşınız hangi grup içinde olursa olsun, bir BYAS yüksek teknoloji ürünü kesinlikle ilk önce sizin beklentilerinize cevap vermelidir. Sonrasında sizde oluşacak özgüven, sizi sahipleneceğiniz sistemimizle beraber hedefiniz olan zirveye taşıyacaktır.
Müşterilerimiz ya da siz satış ortaklarımız dolayısıyla beraber olduğumuz tüm ekip arkadaşlarımız, tavsiyeye dayalı bu satış-pazarlama modelimizdeki sloganımız şudur! Gençleşirken Para Kazanmak, Buna Denir...

#byasTurkey - Satış Ortakları Grubunuz

iletisim_kurunuz
Messenger Görüşmesi Başlat
1
Close chat
Ziyaretiniz için teşekkür ederiz. Destek birimiyle canlı görüşme için lüften, "Başlat" a basınız!

Başlat