Kadın Kuaförleri

 
 

KADIN KUAFÖRLERİ

 

Kuaförler; kadınların deyimine göre "Hayatını Değiştiremiyorsan Saçını Değiştir" sloganına yakışır, övgüye değer meslek sahipleridir. Bilhassa sadece bu sebepten ötürü yıllardır aynı kuaföre giderim anlayışının; aradaki saç makas ilişkisinden ziyade, kuaförüyle müşterisi arasında paylaşılan gerçeklerden ötürü olduğu söylenebilir. Kadın için rahatlama, stresinden arınma, sanki sığınılacak bir liman gibidir, çoğu zaman. Kuaför çoğu kez sırdaş, çoğu zaman bir bilendir onu derinliğinden çıkaran. Kadınlar için kuaför psikolog gibidir! Kuaföründen mutlu ayrılan kadının özgüveni hiçbir güvene benzemez.

 
İnsanlar yaş aldıkça değişim de kaçınılmaz oluyor. Biliyoruz ki serbest radikaller telomerlerimize hasar veriyor dolayısıyla hücreler de aynı paralelde etkileniyorlar. Kısacası cildimiz yaşlanıyor, kırışıyor ve sarkıyor. Dünya genelinde onlarca patentleriyle, Yüksek Teknoloji Güzellik Sektöründe artık Wellstar BYAS mucizesi var. Bir kadın kuaförünün olmazsa olmazlarından olarak görülen ve günümüzde Avrupa'da binlerce kadın kuaförü salonlarında yerini alan bu muhteşem teknolojiyi, sizlerin de salonunuzun baş köşesine yerleştirme zamanınız geldi.

GELİN İŞİNİZE, MESLEĞİNİZE KATMA DEĞER KATALIM

Müşteriniz; size ve dükkanınıza, ona farkındalığınızı hissettirecek tecrübeleriniz ve hizmetinizle, daha fazla bağlanacak ve güven duyacaktır.

Wellstar BYAS Yüksek Teknoloji Güzellik Ürünleri ve sistemi yüz, göz çevresi, vücut ve saçlar üzerine uzmanlaşmıştır. Cihazlarla birlikte sunulan serumlar ve diğer uygulama ürünlerinin tamamı bütünleşik konfigürasyonda çalışırlar. Cihazlarımızın ve uygulama ürünlerimizin ve de içermiş olduğu çalışma tekniğini ilgili sayfalardan detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Günümüzde sadece konusunda uzmanlaşmış güzellik merkezlerinde görebileceğiniz iyontoforez, radyo frekansı, elektriksel kas uyarımı gibi tekniklerle yapılan gençleştirme terapilerinin, avuç içine sığan bir teknolojiyle uygulanabilir olması, otoritelerce devrim olarak tanımlanmaktadır.

Göz çevresi; şişkin göz torbaları, morlukları, göz kapağı sarkması ve kırışıklıklarına 1-2 seans terapi uygulayın. İnanın çok kısa bir süre sonunda, müşteriniz aynadaki kendini daha çok beğenecektir. BYAS Eye Lifter taşınabilir, hafif ve oldukça küçüktür, çantada cep telefonu kadar yer işgal eder. Ancak kendi küçük fonksiyonları emsalsizdir.

Ağrılı, sızılı mezoterapi, prp ya da lazer tedavilerinin tersine uygulaması kolay özellikle çok daha ekonomiktir. Makyaj öncesi yapılan 2 seans ile göz çevresindeki ciltte görülen gerilme ve toplanma ile gözler belirgin ve daha iri görünecektir. Makyajınız ses getirecek, övgüyü hak edeceksiniz.

Yüz bölgesi; kırışıklıklar, lokal sarkmalar, boyun bölgesi deride deformasyon bunların bir çoğunu müşterinize kuaför hizmeti verdiğiniz esnada rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Müşterinizden ekstra 20 dk. ila 30 dk. zaman ayırmasını talep edin ve birkaç seans terapi uygulayın. İnanın kısa sürede elinizdeki teknolojinin yapabildikleri karşısında müşterileriniz şaşkınlıklarını gizleyemeyecekler. Biliniz ki; saç, el, ayak vs. bakımına gelen sürekli müşterileriniz cilt gençleştirme seanslarını da talep edeceklerdir.

Kendi küçük dev cihazlarımız BYAS Face Lifter, BYAS Groomster ve bütünleşik uygulama ürünleriyle örneğin: Sadece 12 haftada cilt, Hyalüron içeriğini geri kazanır. Fibroblastlar tekrar yüksek miktarda elastin ve kollajen üretmeye başlar. Ciltte hacim geri gelir ve cildin bu yeni elastikiyeti sayesinde kırışıklıklar kaybolur.

BYAS Body Lifter, bir başka yüksek teknoloji güzellik cihazımız. Basen, bel bölgesi, kollar, bacaklar için selülit giderici, yağ yakıcı ve vücut şekillendirici. Cerrahi ya da ağrılı, sızılı tüm tedavi ve terapilere kapıları kapatır. Uygulaması kolay, güzellik merkezlerindeki tedavi bütçeleriyle kıyaslandığında çok daha ucuz ve neredeyse bütçeden %95 tasarruf.

BYAS Hair Completer; saç tellerinin zayıflaması, deride ve saç ayrımında açılmalar, aşırı saç kaybı tedavisinde, bu teknoloji yeni bir sayfa açtı. Mesleğiniz gereği müşterileriniz deki nahoş bu değişimi en iyi sizler gözlemliyorsunuz ama elinizden bir şey gelmiyor. Müşterilerinizi BYAS Hair Completer ile tanıştırın ve süreci takip edin. Mucizevi değişime aracı olmanız bile size övgü dolu dönüşler sağlayacaktır.

Dünya geneli patentli BYAS Hair Completer ve yine Dünyanın ilk iyonize BYAS serumlarının birlikte çalışma metodolojisi, erkek ve kadınlarda saçlarından kaynaklı özgüven sorununu ortadan kaldırdı.

ÖNERİMİZ: BYAS Yüksek Teknoloji Güzellik Ürünleriyle; iş yerinizde spontane ekstra cilt gençleştirme metotlarını uygulayarak, işinize artı katma değer yaratın. Mutlu müşteri izlenimlerinde bulunun.

BYAS ürünlerinin imkanlarını ve yeteneğini tanıtırken, iş yerinize BYAS sayesinde, ek gelir sağlayacak farklı hizmet alternatiflerinizi yaratın.

Ekstra ve alternatif BYAS hizmetlerinize müşteri portföyü oluştururken, bu amaçla gelen müşterilerinize iş yerinizin gerçek hizmetlerinden de artı kazanç elde edeceğinizi unutmayın.

Mutlu müşteriler, karlı referanslar oluşturur. BYAS ürünlerine distribütör olun; müşterilerinize ve onların tanıdığı insanlara BYAS pazarlayın. Hem ilk satışlarınızdan hem de sonraki ürün siparişlerinden, "Wellstar Kazanç Planı" ile ömür boyu aktif + pasif gelir sahibi olun.

Evet; düşündüğünüz gibi; iş yerinize katma değer katalım, mutlu müşteriler yaratalım ve başarılı yeni bir #byasTurkey satış ortağı olmanız için size destek olalım.

#byasTurkey - Satış Ortakları Grubunda sizleri de aramızda görmek bizlere keyif verecektir. Özellikle işinizde farkındalık yaratmış olmak ve sizi rakiplerinizden on adım ileriye yerleştirmek, misyonumuzun bir parçasıdır.

#byasTurkey - Satış Ortakları Grubunuz

iletisim_kurunuz
Messenger Görüşmesi Başlat
1
Close chat
Ziyaretiniz için teşekkür ederiz. Destek birimiyle canlı görüşme için lüften, "Başlat" a basınız!

Başlat