Güzellik Merkezleri

 
 

GÜZELLİK MERKEZLERİ

 

Özgüvenin tesis edildiği terapi merkezleri desek yanlış olmaz. Tabii ki, yapılan bakım ve terapilerle kişi adeta gençleşiyor ve merkezden her seferinde ruhu rahatlamış olarak ayrılıyor. Yüzde ve vücutta zamanla oluşan tahribatlarla kendini gösteren yaşlanma alametleri, ister istemez insanlarda kaygı ve tasaya neden oluyor. Genç ve güzel görünmek; mutluluğu ve özgüveni yerinde tutmak adına gerekli olduğu kadar, toplum içindeki ilişkilerde, kişinin karşıya ve kendine olan saygısı ve önemin değeri için de kaçınılmaz oluyor.

Kısacası; yaşlılığın bir parçası olsa da kaygısızlığın parçası olmamak adına uygulanan bu yöntemler, kişide illa ki bir terapi etkisi yaratıyor.
 

Güzellik merkezlerini benzer iş kollarıyla karşılaştırdığımızda cilt terapisinde daha uzman niteliklere ve donanıma sahip olduklarını görürsünüz. Günümüz teknolojilerinde farklı birçok yöntem kullanılmaktadır ve neredeyse tamamı hücre yenilenmesi ve dolayısıyla gençleştirme metotlarına sahiptir. "Wellstar BYAS Yüksek Güzellik Teknolojileri" bugün tüm Dünyada kullanılan bu tür metotların kaynağı olan, üstün Alman mühendisliğinin eseridir. Dünya genelinde geçerli patentleriyle Wellstar BYAS'ın cihaz ve ürün gamı bugün Avrupa'da binlerce kadın/erkek tarafından kullanılmaktadır. Kullanıcıların büyük bir bölümü sektörün uygulayıcı enstrümanlarınca bilinçlendirilmekte ve yönlendirilmektedir. Uygulayıcı enstrümanlar arasında en büyük hacme "Güzellik Merkezleri" sahiptir.

GELİN İŞİNİZE, MESLEĞİNİZE KATMA DEĞER KATALIM

Müşteriniz; size ve dükkanınıza, ona farkındalığınızı hissettirecek tecrübeleriniz ve hizmetinizle, daha fazla bağlanacak ve güven duyacaktır.

Wellstar BYAS Yüksek Teknoloji Güzellik Ürünleri ve Sistemi yüz, göz çevresi, vücut ve saçlar üzerine uzmanlaşmıştır. Cihazlarla birlikte sunulan serumlar ve diğer uygulama ürünlerinin tamamı bütünleşik konfigürasyonda çalışırlar. Cihazlarımızı ve uygulama ürünlerimizi ve de içermiş olduğu çalışma tekniğini ilgili sayfalardan detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Günümüzde sadece konusunda uzmanlaşmış güzellik merkezlerinde görebileceğiniz iyontoforez, radyo frekansı, elektriksel kas uyarımı gibi tekniklerle yapılan gençleştirme terapilerinin, avuç içine sığan bir teknolojiyle uygulanabilir olması, otoritelerce devrim olarak tanımlanmaktadır.

Göz çevresi; mimiklerin oluşturduğu kırışıklıklar, şişkin göz torbaları, morlukları, göz kapağı sarkması gibi problemli bölgelere 1-2 seans terapi uygulayın. İnanın çok kısa bir süre sonunda, müşteriniz aynadaki kendini daha çok beğenecektir. BYAS Eye Lifter taşınabilir, hafif ve oldukça küçüktür, çantada cep telefonu kadar yer işgal eder. Ancak kendi küçük fonksiyonları emsalsizdir.
Merkezinizde uyguladığınız bakım ve terapinin, müşterinin evinin konforunda BYAS Eye Lifter ile devam etmesini sağlayarak, merkeziniz ortamındaki çalışmalarınızın BYAS Eye Lifter tarafından asiste edilmesine olanak verin.

Yüz bölgesi; kırışıklıklar, lokal sarkmalar, akne, boyun bölgesi derisinde deformasyon bunların hepsinde BYAS Face Lifter ve BYAS Groomster ile kısa sürede inanılmaz neticeler alırsınız. Kendi küçük ancak bu muhteşem cihaz ve ürün gamıyla iş yerinizde müşteri sirkülasyonu sağlar, kar realizasyonunu oluşturursunuz. Ayrıca yine ev tipi bu teknolojiden, rahatlıkla sizi ve işinizi asiste etmesini bekleyebilirsiniz.

Kendi küçük dev cihazlarımız BYAS Face Lifter, BYAS Groomster ve bütünleşik uygulama ürünleriyle örneğin: Sadece 12 haftada cilt, Hyalüron içeriğini geri kazanır. Fibroblastlar tekrar yüksek miktarda elastin ve kollajen üretmeye başlar. Ciltte hacim geri gelir ve cildin bu yeni elastikiyeti sayesinde kırışıklıklar kaybolur.

BYAS Body Lifter, bir başka yüksek teknoloji güzellik cihazımız. Basen, bel bölgesi, karın, kollar, bacaklar için selülit giderici, yağ yakıcı ve vücut şekillendiricidir. Cerrahi ya da ağrılı, sızılı tüm tedavi ve terapilere kapıları kapatır.
Yüksek bedellerle, banka kredileriyle ya da finansal kiralama gibi metotlarla uğraşmayın, borçlanmayın. Wellstar BYAS ülkemizde T. Ticaret Kanunu ve ilgili yönetmelikler kapsamında faaliyet gösteren ticari bir markadır, cihazlar ve ürünler faturalı şekilde envanterinize girerler. Kullanımı kolay, fiyatları uygun, 2 yıl garantili ve mucizevi sonuçlarıyla Wellstar BYAS işletmenize değer katar.

Wellstar BYAS'ın son ve en yenilikçi teknolojisi BYAS Hair Completer: Saç tellerinin zayıflaması, deride ve saç ayrımında açılmalar, aşırı saç kaybı, kellik tedavisinde bu teknolojisiyle yeni bir sayfa açarken adeta devrim yarattı. Dünya geneli patentli bu bütünleşik teknik; saç derisinin altındaki her kıl folikülüne saç uzaması ve kalınlaşması için akademik çalışmalarla kanıtlanmış bileşenleri kanalize eder, saç dökülmesi ve ince saçları olanlara, saçını yitiren erkeklere / kadınlara yardımcı olur.
Merkezinizde BYAS Hair Completer ile farkındalık yaratın, ses getirecek tedavilere yol açın...

Müşterilerinize Wellstar BYAS ürünlerinin imkanlarını ve yeteneğini uygularken aynı anda tanıtımını yapın. İş yerinize BYAS sayesinde, ek gelir sağlayacak farklı hizmet alternatiflerinizi oluşturun.

Wellstar BYAS bildiğiniz uluslararası çoğu marka gibi tavsiyeye dayalı, network satış pazarlama sistemidir. BYAS cihaz ve ürün gamıyla işinize, mesleğinize değer katarken aynı zamanda ciddi kazançlar elde edersiniz. Dünyada geçerli ve önde gelen bu satış pazarlama sistemi; devasa bütçelerle yapılan tanıtım giderleri, mağazalar zinciriyle gelen yüksek kiralar ve personel giderleri yerine, kişilerin birbirlerine tavsiyesiyle oluşan sinerjiyi ve tasarrufu ürün birim maliyetine ve ürünlerin satış, pazarlamasında etkin müşterilerine, distribütörlerine pay eder.

Mutlu müşteriler, karlı referanslar oluşturur. BYAS ürünlerine distribütör olun; müşterilerinize ve onların tanıdığı insanlara BYAS pazarlayın. Hem ilk satışlarınızdan hem de sonraki ürün siparişlerinden, "Wellstar Kazanç Planı" ile ömür boyu aktif + pasif gelir sahibi olun.

Evet; düşündüğünüz gibi; iş yerinize katma değer katalım, mutlu müşteriler yaratalım ve başarılı yeni bir #byasTurkey satış ortağı olmanız için size destek olalım.

#byasTurkey - Satış Ortakları Grubunda sizleri de aramızda görmek bizlere keyif verecektir. Özellikle işinizde farkındalık yaratmış olmak ve sizi rakiplerinizden on adım ileriye yerleştirmek, misyonumuzun bir parçasıdır.

#byasTurkey - Satış Ortakları Grubunuz

iletisim_kurunuz
Messenger Görüşmesi Başlat
1
Close chat
Ziyaretiniz için teşekkür ederiz. Destek birimiyle canlı görüşme için lüften, "Başlat" a basınız!

Başlat