Berberler

 
 

BERBERLER

 
Her Erkeğin Bir Berberi Olur!

Rahat bir koltuk, ışıldayan makaslar, işleyen usta eller... Berbere gitmek, vazgeçilmez bir erkek geleneği ve öyle kalmalı. Erkeklerin çocukluk anıları aşağı yukarı birbirine benzer. Babayla geçirilen güzel zamanların birinde gidilen ilginç yerlerden biridir berber. Özeldir bir kere, kadınların girmez, sadece erkeklere mahsustur. Genelde çok uzağa değil hemen mahalledeki berbere gidilir. Boylu poslu deri koltuğun kolları arasına yerleştirilen bir tahta parçasına oturulur. Boyna örtü bağlanır, bir gazoz söylenir ve berber makasıyla saçlara şekil vermeye başlar. O tahta parçası erkeğin ilk tahtıdır, örtüyse bir şövalye gibi kuşandığı pelerini... Berber çalışır, saçlar dağılır, toplanır, koltuktan indiğinde küçük adam eskisinden çok farklıdır. Değişim her zaman erkeğe iyi gelir. Berber koltuğu, erkeğin diğer erkekler arasında kendini özel hissettiği, kendini ait hissettiği yerdir. "07.11.17 / GQ"

Evet; erkeğin berberle olan tanışıklığını sorarsan çocukluğuna işaret edersin. Erkek için; berber ve koltuğunun ayrı bir hatırası ve paylaşımları vardır; koltuk ve ayna... Ayna gerçek ve dobra, berber ise bazen dürüst bazen dolaylı :)...
 
Biz erkekler de değişime uğruyoruz... Saçlar seyreliyor ve dökülüyor, yüzümüz ve göz çevremiz sigara, içki, stres ya da çevresel dış etkenler gibi serbest radikaller nedeniyle değişime uğruyor, bedenimizi ise yanlış beslenme, hareketsiz bir yaşam tarzı deforme ediyor.

GELİN İŞİNİZE, MESLEĞİNİZE KATMA DEĞER KATALIM

Müşteriniz; size ve dükkanınıza, ona farkındalığınızı hissettirecek tecrübeleriniz ve hizmetinizle, daha fazla bağlanacak ve güven duyacaktır.

Wellstar BYAS yüksek teknoloji güzellik cihazları ve uygulama ürünlerine kesinlikle dükkanınızda yer verin. Klasik saç kesimi, sakal tıraşı vs hizmetinize ek olarak, ekstra en fazla 15 dk. BYAS gençleştirme, güzellik bakımını uygulayın.

Göz bölgesi; şişkin göz torbaları, morlukları ve kırışıklıklarına 1-2 seans terapi uygulayın. İnanın çok kısa bir süre sonunda, müşteriniz aynadaki kendini daha çok beğenecektir.

Saç kaybı, saç dökülmesi olan müşterilerinize, BYAS Hair Completer teknolojisinden bahsedin. Sadece başlangıç olarak, müdavim ve tanıtımınızı yapacağına inandığınız müşterilerinizden bir kaçına, 8 ila 10 haftalık ücretsiz bakım seansı önerin ve kesinlikle uygulayın. En yakınınızdaki saç ekim merkezinden daha fazla ilgiyi hak edecek ve bahsedileceksiniz.

Sadece 15 dk. ek süre gerektiren ekstra güzellik ve onarıcı terapi hizmetleriniz, müşterilerinize daha aynanın karşısından ayrılmadan, rahatlık ve özgüven verecek, övgüler alacaksınız. Biliyoruz; erkek egemen anlayışı toplumumuzda beyefendileri güzellik merkezlerine yönlendirmek oldukça zordur. Ancak her seansı yüzlerce Euro fiyatlarla yapılan yüksek teknoloji güzellik uygulamalarını; berberinden almış olabilmenin farkındalığını yaşayacak müşterileriniz, inanın kısa sürede ses getirecek, işletmenize ve mesleğinize katma değer yaratacaktır.

Müşterilerinizden gelen övgüler size de özgüven ve girişimcilik aşılayacak, Avrupa'da ki binlerce berber salonu gibi, Wellstar BYAS'ı tezgahınızdan ayıramayacaksınız.

Sayenizde yaşanan deneyimlerden sonra, her biri Wellstar BYAS kullanıcısı olan müşterileriniz ve onların dostlarının referansıyla oluşan network satış-pazarlama ağınız ve "Wellstar Kazanç Planı" size ömür boyu gelir sağlayan bir refah sistemine dönüşecektir.

#byasTurkey - Satış Ortakları Grubunda sizleri de aramızda görmek bizlere keyif verecektir. Özellikle işinizde farkındalık yaratmış olmak ve sizi rakiplerinizden on adım ileriye yerleştirmek, misyonumuzun bir parçasıdır.

#byasTurkey - Satış Ortakları Grubunuz

iletisim_kurunuz
Messenger Görüşmesi Başlat
1
Close chat
Ziyaretiniz için teşekkür ederiz. Destek birimiyle canlı görüşme için lüften, "Başlat" a basınız!

Başlat